Adresář internetových stránek
Rozšířené vyhledávání

Ploty Lamark s.r.o. - Kované ploty

http://www.ploty-lamark.cz
Název: Ploty Lamark s.r.o. - Kované ploty
Kategorie: Bydlení / Zahrady
Kliknutí: 1
Přidáno: Feb 22, 2016
Kvalitní české kované ploty a kované brány. Vyrábíme, montujeme a dodáváme bezúdržbové kované ploty. Specializace na vjezdové brány posuvné i otočné. Poradíme se stavební připraveností k branám i plotům. Nechte si udělat nezávaznou kalkulaci na ploty nebo brány na míru!

Kvalitní kované ploty budou dlouhá léta zdobit a chránit Váš dům či pozemek. Estetický vzhled plotu vhodně doplní a podtrhne celkový vzhled Vašeho domu a zahrady, zaujme kolemjdoucí a ochrání Vás před nevítanými návštěvníky.

Oplocení kovaným plotem, by mělo být vhodně doplněno i kovanou bránou a brankou. Brány a branky jsou dodávány ve stejných motivech jako kované ploty.

Vyrábíme brány a branky nejrůznějších druhů a typů, stačí se podívat na naše četné reference. Naše ploty a brány zdobí domy po celé republice, ale i v zahraničí. Elektricky ovládané brány jsou samozřejmostí. Firma Lamark - kované ploty Vám pomůže od návrhu až po kompletní realizaci a montáž.Kvalitní levné parfémy si vyberte u FM group Cosmetics - dodavatele kvalitních parfémů.